вівторок, березня 14

Круглий стіл на тему «російсько-українська війна (2014-2023) та українське суспільство»

 15 березня 2023 року на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі, за підтримки Інституту історії України НАН України та Національної спілки краєзнавців України, відбувся круглий стіл на тему «російсько-українська війна (2014-2023) та українське суспільство». Учасники та гості дискусії підняли низку актуальних питань, серед яких, зокрема, датування початку російсько-української війни.




понеділок, березня 13

Участь у круглому столі Університету Григорія Сковороди в Переяславі

 14 березня 2023 року вчитель історії Виповзької гімназії Воронюк В.М. була учасником круглого столу, що проходив в конференц-залі імені Василя Сухомлинського Університету Григорія Сковороди в Переяславі де зібралися місцеві історики та освітяни, аби обговорити актуальні питання вивчення історії України в закладах освіти. Валентина Миколаївна поділилася кейсами зі свого досвіду «Використання мемів на уроках історії України, як один із способів та методів викладення освітнього матеріалу»




вівторок, березня 7

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з ГЕОГРАФІЇ

                                                                                Результат 

участі в ІІІ (обласному) етапі 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з ГЕОГРАФІЇ
9 клас
(Київська область, 2022/2023 н.р)




ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з ГЕОГРАФІЇ (Київська область, 2022/2023 н.р)

 


Результат 
участі в ІІІ (обласному) етапі 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з ГЕОГРАФІЇ
8 клас
(Київська область, 2022/2023 н.р)




четвер, січня 12

Відкрите онлайн заняття “Григорій Сковорода і Київщина” у рамках освітнього проєкту “Пишаємося Україною!”

 Тиждень активного відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди завершився відкритим заняттям у рамках обласного освітнього проєкту “Пишаємося Україною!” та обласної краєзнавчої конференції  учнівської молоді  “Київщина – мій заповітний край” (у асинхронному режимі). Учениця 9 класу Виповзької гімназії Ташанської сільської ради Заболотна Софія у рамках обласного освітньо-виховного проєкту "Пишаємося Україною"презентувала роботу: Григорій Сковорода і Переяславщина.



Участь у обласному майстер-класі з теми «Створення інформаційно-цифрового освітнього простору на уроках історії, правознавства, громадянської освіти».

12 січня відбулося перше робоче засідання обласного майстер-класу з теми «Створення інформаційно-цифрового освітнього простору на уроках історії, правознавства, громадянської освіти». Його керівницею є Ірина Федорченко, вчитель Бориспільського ліцею «Лідер»., на якому Ірина Миколаївна вмотивувала учасників до створення цифрових застосунків на уроках історії. Працювали за алгоритмом:онлай-дошка Padlet: можливості та формати розміщення інформації;
взаємодія з контентом на Padlet: вподобайки, оцінки, коментарі…







понеділок, січня 9

Обласна педагогічна студія «Цифрові інструменти для ефективного оцінювання результатів навчання учнів»

Участь у обласній педагогічній студії «Цифрові інструменти для ефективного оцінювання результатів навчання учнів». Педагоги із закладів загальної середньої освіти Київщини об’єдналися у пошуку інструментів оцінювання для навчання (формувального) й оцінювання навчання (поточного, підсумкового). Очолила пошукову групу педагогиня-професіонал, фахівчиня з цифровізації, освітня тренерка – Ірина Мельнічук. Ірина Сергіївна працює у Фастівському ліцеї № 4 Фастівської міської ради Київської області, навчає учнів інформатики та математики. координатором цієї педагогічної студії. Координує роботу педагогічної студії Лариса Кабан, старший викладач кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти, учений секретар інституту. До роботи педагогічної студії в якості спікера долучилася Наталія Маркусь, учителька Козівського ліцею, що на Тернопільщині. Пані Наталія має досвід роботи у класах, які пілотують новий Державний стандарт, є тренеркою освітніх програм, співавторка підручника “Громадянська освіта. 10 клас”. На першому занятті педагогічної студії, яке відбулося 09 січня, учасники знайомилися між собою; під керівництвом спікерок опановували цифрові ресурси, які можна використати у створенні завдань для самооцінювання, взаємооцінювання та підсумкового оцінювання.