пʼятниця, грудня 11

«Юридична консультація» для казкових героїв

 

11 грудня в Виповзькому НВО вчитель правознавства разом з учнями 1-4 класу організували «Юридичну консультацію» для казкових героїв. Зачитувалися уривки з відомих казок. Діти назвати які права, згідно Конвенції ООН про права дитини, були порушені та надавали юридичну консультацію казковим героям.


середа, жовтня 28

Обласна краєзнавча конференція

 Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді –

до 76-ї річниці вигнання нацистів з України

28 жовтня 2020 року відзначають 76-ту річницю вигнання нацистських окупантів з України. Цього дня вшановують пам'ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів з нашої країни, у лавах радянської армії або Української повстанської армії.





пʼятниця, жовтня 16

Віче юних краєзнавців області – обласна конференція у рамках історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Київщина козацька»

 15 жовтня, відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки КОДА на 2020 рік, з онлайн студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося чергове засідання Віче юних краєзнавців області – обласна конференція у рамках історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Київщина козацька», приурочена до Дня Українського козацтва та Дня створення УПА. Учасниками заходу були Федусенко Андрій та Ходан Платон з роботою «За Україну, за її долю, За честь і волю, за народ- Переяславське повстання 1666 р.»





вівторок, жовтня 13

Віче юних краєзнавців області

 13 жовтня, взяли участь у онлайн Віче "Від козаків до кіборгів". Яке проходило  відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки КОДА на 2020 рік, з онлайн студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» розпочалося Віче юних краєзнавців області, приурочене до Дня Захисника України, Дня Українського козацтва та Дня створення УПА, що триватиме протягом 13-15 жовтня.





вівторок, травня 26

Результат участі у циклі «ІСТОРИЧНИХ ВЕБІНАРІВ»

 Результат участі у циклі «ІСТОРИЧНИХ ВЕБІНАРІВ» організованих Ігорем Щупаком, кандидатом історичних наук, Заслуженим працівником освіти України, директором Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», членом Українсько-Німецької історичної комісії (м. Дніпро). Дякую, дуже змістовні вебінари за участі відомих істориків – фахівців з історії.




середа, травня 13

Участь у вебінарі «Листи з минулого»

 Участь у вебінарі «Листи з минулого», який відбувся 13 травня. Спікер та модератор онлайн-заходу Віталій Гедз, директор Макарівського історико-краєзнавчого музею та активний учасник проекту «НепрОSТі листи – пошук адресатів» який реалізується Державним архівом Київської області.




Участь у вебінарі «Листи з минулого»

 

Участь у вебінарі «Листи з минулого», який відбувся 13 травня 2020. Спікер та модератор онлайн-заходу Віталій Гедз, директор Макарівського історико-краєзнавчого музею та активний учасник проекту «НепрОSТі листи – пошук адресатів» який реалізується Державним архівом Київської області.



середа, травня 6

Участь у патріотичному форумі «Україна у Другій світовій війні. Борці за вільне життя і незалежність України»

 Участь у патріотичному форумі «Україна у Другій світовій війні. Борці за вільне життя і незалежність України», який проходив в онлайн - режимі. З доповіддю «НепрOSTі листи остарбайтерів з села Виповзки Переяслав-Хмельницького району» виступала Юлія Ярмоленко




середа, квітня 15

Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель

 Курс «Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?» від Інституту педагогіки Колумбійського університету. Як допомогти учням ефективніше навчатися, спираючись на основні принципи навчання. Курс містити поняття когнітивного навантаження та його наслідки, плюси та мінуси багатозадачності, способи мотивувати учнів та кілька конкретних методів навчання, які можна використовувати в різних освітніх ситуаціях.Відеолекції від вчительки 5 класу Ліллі Даймонд, яка поділиться своїми досвідом викладання та ефективними методами, які вона щодня використовує у класі.



Віртуальна школа «Ранок».

 

Педагогічна рада від найкращих фахівців своєї справи в межах Віртуальної школи «Ранок».





Засідання секції «100 річчя Української революції»

 15 квітня з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, було проведено засідання секції «100 річчя Української революції». Захід вдбувся в онлайн-режимі в рамках обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Київщина мій заповітний край». Учасниками онлайн-конференції стали 14 юних краєзнавців та педагогів. Особливим гостем конференції став Сергій Неділько, директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді. Він привітав учасників заходу, давши оцінку їх доповідям. Привітала патріотично налаштовану молодь і Тамара Нестерук, в.о. директора КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Так під час конференції було заслухано доповіді Мокляк Катерини і Войналович Вікторії (Ірпінський центр позашкільної освіти), Розумнюка Костянтина (Васильківський міський центр дитячої та юнацької творчості), Федусенка Андрія (Виповзьке НВО Переяслав-Хмельницького району), Ткаченка Ярослава (Обухівський районний центр творчості дітей та юнацтва), Шевченка Максима (Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості), Волостнової Галини (Гребінківська гімназія Васильківського району), Кішкіної Тамари (Ксаверівська ЗОШ І-ІІІ ступенів). У своїх виступах, вони висвітили події не лише 100 літньої давності, а й сьогодення.



вівторок, квітня 7

Самоосвіта на Prometheus

 В рамках дистанційної роботи та самоосвіти, завершила курси «Медіаграмотність для освітян» та «Впровадження інновацій в школі» #самоосвіта #самоосвітаучителя






вівторок, березня 31

Завершила курс «Бери і роби»

 Проводимо час з користю. Проходжу онлайн-курси. Завершила курс «Бери і роби», який розроблений Громадською Спілкою «Освіторія» та компанією Lenovo Ukraine у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra





пʼятниця, березня 13

Цікаві відеоуроки та сайти для 5 класу

 Відповідно до наказу МОН України №1/9 -154 від 11.03.2020 року в школі запроваджується карантин з 12.03. - по 03.04. 2020 р. Під час карантину потрібно максимально обмежити зустрічі груп дітей, заборонено відвідувати заходи масового характеру, робити подорожі. 

Цікаві відеоуроки та сайти для 5 класу

Відкриття харківського університету та його вплив на українську культуру
Виникнення козацтва.

Запорозька Січ

Проголошення УНР

Західноукраїнська Народна Республіка

Радянська модернізація України.  Голодомор 1932-33 рр. Україна в Німецько-радянській війні 1941-45 рр

середа, січня 29

Пам'яті Героїв Крут

                                                            Пам'яті Героїв Крут

учні 5 класу(вч.історії Вроронюк В.М.)  створили тематичний інформаційний проект






понеділок, січня 27

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

 27 січня в Виповзькому НВО було проведено виховні заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. На ранковій лінійці була проведена інформаційна хвилина «Бабин Яр - трагедія народу України» та хвилиною мовчання вшановано пам'ять жертв Голокосту. В фойє школи діяла тематична книжкова виставка «Місця, пов’язані з пам’яттю про Голокост» ". На практичному занятті з історії учні 6 класу виготовили стінівку «Горить свіча, і пам'ять полум’ям тремтить». 





середа, січня 22

День Соборності України

                   З нагоди Дня Соборності України в Виповзькому НВО відбулися заходи.

Ранковим флешмобом учні 1 та 9 класу привітали всіх зі святом.

Вчителем історії Воронюк В.М. проведене практичне заняття з учнями 7 класу по виготовленню лепбука «Шляхами Української революції. День Злуки.». Під час заняття було наголошено, що Акт злуки – дуже важлива подія в історії нашої країни, адже вона ознаменувала перше об'єднання Сходу та Заходу України в єдину соборну державу. Сворення лепбука стало чудовою нагодою ще раз згадати, як багато звершень, традицій та любові до рідної землі об'єднує наші серця.