середа, грудня 18

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

 18 грудня відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді». В відділенні «Історія», секція «Історичне краєзнавство» приймали участь: Ярмоленко Юлія (9кл.) та Федусенко Андрій (8кл.) Юлія представила дослідницьку роботу «НепрOSTі листи остарбайтерів з села Виповзки Переяслав-Хмельницького району», Андрій - «Петро Зотович Самутін. Генерал-хорунжий армії УНР», науковий керівник вчитель історії Воронюк В.М., рецензент кандидат історичних наук, доцент ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди" Хмельницька Л.В.




пʼятниця, листопада 29

Участь у олімпіаді

                                                                                Участь

в ІІ(районному) етапі

Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. (Гайшинське НВО)



середа, листопада 20

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2020» у номінації «Історія».

                                               ІІІ місце у першому (зональному) турі

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Історія»





четвер, листопада 7

Працюємо в ДАКО

 Канікули проводимо з користю, працюємо з Ярмоленко Юлією(ученицею 9 кл., членом МАН) в ДАКО. Дякуємо за співпрацю головному спеціалісту відділу використання інформації документів державного архіву Рені Яківні Коваленко



середа, жовтня 2

Ментор-студія «Актуальність і проблематика сучасних досліджень історичної науки»

 

2 жовтня 2019 року учні Виповзького НВО «ЗОШ І-І Іст. - ДНЗ» Ярмоленко Юлія(9кл), Федусенко Андрій(8кл), Фесенко Владислав (9кл), які є учнями – членами МАН, з керівником, Воронюк Валентиною, відвідали КНУ ім. Тараса Шевченка. На базі історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходила ментор-студія «Актуальність і проблематика сучасних досліджень історичної науки»





пʼятниця, вересня 27

Вчитель року 2020.

 Конкурс "Учитель року 2020" проводитиметься у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія». Це рішення зафіксовано наказом Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 № 798.

Учителям предмета «Історія» знадобляться уміння організовувати навчання з погляду багаторакурсності та багатоперспективності історичних подій і явищ.

Реєстрація на конкурс триватиме з 16 вересня до 06 жовтня цього року.

Конкурс розпочнеться з 01 листопада 2019 року змаганнями зонального туру, переможці якого будуть випробовувати свої сили на регіональному рівні. Найкращі представники з усіх областей та міста Києва традиційно зустрінуться у фіналі, який буде проходити у місті Дніпро («Історія»).


четвер, серпня 29

Інструктивно-методична нарада вчителів історії

 29 серпня 2019р. відбулася інструктивно-методична нарада вчителів історії. Виступила з доповіддю "Сучасні підходи до планування і здійснення освітнього процесу у галузі "Суспільствознавство". Розпочали роботу з розминки "Підзарядки" енергією один одного. Далі за  планом: 1. Правила використання Хмарних технологій. 2. Rebus1.com. 3. LearningApps.org. 4. WordArt.com. 5.  Prometheus.

 Проведено практичне заняття. Виготовлення лепбуку на уроках історії.






середа, серпня 28

Засідання педагогічної ради освітян Переяславщини «Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти».

 Участь у  засіданні педагогічної ради освітян Переяславщини «Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти».28 серпня 2019 року в парку Гайшинського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ у  форматі OpenSpace відбулося засідання педагогічної ради освітян Переяславщини.



середа, травня 22

Лепбук "Ми - українці, ми - європейці"

 Лепбук (з анг. lap – коліно, book – книга) – це саморобна інтерактивна папка чи зошит, в які збираються і яскраво оформлюються різноманітні пізнавальні матеріали з певної теми вивчення. Лепбук обов'язково має різні за розміром кишеньки, вставки, рухливі деталі, віконця, міні-книжечки тощо з цікавою інформацію щодо предмету вивчення.

Лепбук "Ми-українці, ми - європейці" виготовили з учнями 7 класу до дня Європи.


субота, травня 18

День Європи

 До Дня Європи, учні Виповзького НВО дізнавалися ближче про свято Європейського Союзу, що відзначається ще як День Шумана. Був проведений виховний захід "Україна - європейська держава"! Учні відкривали для себе нові знання: національні та культурні традиції, географічне положення та історію кожної країни ЄС. Створили власноруч малюнки пов'язані з уявленням про Європу. Також відбулася презентація на тему "Що я знаю про Європу? 


пʼятниця, травня 17

75 років тому із Криму депортували кримських татар

 17 травня в Виповзькому НВО діяла інформаційна виставка «Сюрґюн» або історія одного народу» до 75-річчя сталінського геноциду кримських татар. З матеріалів виставки учні дізналися про злочин радянської влади проти простих людей, які були вислані з Криму починаючи з 18 травня 1944 року і до 16.00 20 травня. На великій перерві було запалено свічу-пам’яті.


середа, травня 15

День вишиванки - лепбук.

 15 травня цікаво пройшло практичне заняття з історії України в 5 класі, на якому своїми руками учні виготовляли інтерактивну папку про День вишиванки - лепбук. Ця саморобна паперова книжечка з кишеньками, дверцятами, віконцями, рухливими деталями, які дитина може діставати, перекладати, складати на свій розсуд. У ній збирається матеріал з якоїсь певної теми. При цьому лепбук – це не просто виріб. Це прикінцевий етап самостійної дослідницької роботи, яку діти виконали під час знайомства з темою про вишиванку.





четвер, квітня 11

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

 11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. З нагоди пам’яті цієї дати були проведено урок-реквієм «Пам’яті закатованих у нацистських таборах» із демонстрацією документального відео «Світ пам’ятає» для учнів 7-9 класів. Крім цього було оформлено інформаційний бюлетень «Фашистські табори смерті – геноцид проти людства». А на виховних годинах були проведені інформаційні хвилинки на тему «Якщо на землі є пекло…» та бесіди про фашистські табори смерті.

Пам’ятаймо усіх жертв нацизму – закатованих в’язнів і всіх загиблих в ті далекі роки Великої Вітчизняної війни!



вівторок, березня 26

Участь у науково-практичному семінарі, на тему «Гуманістична спрямованість освіти як умова духовного розвитку особистості та громади»

 26 березня 2019 року в будинку вчителя м. Переяслав-Хмельницький за ініціативи адміністрації та практичного психолога Виповзького НВО "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" відбувся науково-практичний семінар, на тему «Гуманістична спрямованість освіти як умова духовного розвитку особистості та громади». 


четвер, березня 14

День добровольця

 14 березня в Виповзькому НВО  до  Дня українського добровольця. Провели годину спілкування на тему «Добровольці - воїни світла». Перегляд тематичної презентації змусив дітей замислитися над тим, що захищати кордони України ідуть справжні патріоти. Головне – не опускати руки, і одного прекрасного дня ми побачимо, як руки опустяться у наших ворогів. Слава Україні!


четвер, лютого 28

Засідання круглого столу «Діяльність Директорії: відродження та занепад УНР»

 27 лютого 2019 року в Державному архіві Київської області відбулося засідання круглого столу «Діяльність Директорії: відродження та занепад УНР». Участь у даному заході приймала член Малої академії наук України, учениця 8 класу Виповзького НВО «ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» Ярмоленко Юлія. Поряд з когортою відомих істориків таких як, В.І.Сергійчук - доктор історичних наук, професор, К.Ю.Галушко - кандидат історичних наук, один з ініціаторів науково-популярних серій «ЛІКБЕЗ-абетка» та «Militaria Ucrainica», з 2014-го – координатор проекту «LikБез. Історичний фрот», виступали учні члени МАН. Юлія Ярмоленко виступила з презентацією роботи «Петро Зотович Самутін – генерал-хорунжий армії УНР».





                          

середа, лютого 20

«А Сотня відлетіла в небеса…».

 19-20 лютого До дня Героїв Небесної сотні в Виповзькому НВО відбулися  різноманітні заходи в пам'ять про загиблих учасників Революції Гідності. Метою заходів було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України. Учні 7-9 кл НВО  переглянули документальні фільми, присвячені історичним подіям в Україні під час Революції Гідності. У холлі школи організована виставка «А Сотня відлетіла в небеса…».







пʼятниця, лютого 15

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 15 лютого 2019р в Виповзькому НВО з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів

- єдиний урок мужності на тему: „У полумї війни“;




субота, лютого 2

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

 02. лютого  2019 р. відбувся ІІІ (обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (онлайн).

Участь приймала учениця 8 класу Ярмоленко Юлія.



неділя, січня 20

пʼятниця, січня 11

Круглий стіл «100-річчя Української революції 1917-1921 років: події, факти, персоналії»

 10 січня 2019 року відбулося засідання круглого столу «100-річчя Української революції 1917-1921 років: події, факти, персоналії» за участю Віктора Брехуненка, доктора історичних наук, професора, завідувача відділу актової археографії Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського, автора науково-публіцистичних праць з історії України, та методистів  районних (міських) методичних кабінетів, центрів, керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів суспільствознавчих предметів, учителів історії, правознавства, громадянської освіти.