четвер, грудня 21

Захист МАН

 20 грудня 2017 року в аудиторії Сухомлинського відбувся І етап захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. В даному заході прийняв участь учень 9 класу



Ярмоленко Олександр з темою "Історик. Інтелектуал. Патріот. Я.Потапенко".

четвер, грудня 14

Перемога в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

 09 грудня 2017 року учень 9 класу Ярмоленко Олександр взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Олександр посів ІІ місце.

Вітаємо!!!

четвер, грудня 7

Перемога в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

 03  грудня 2017 року учень 9 класу Каменський Вадим взяв участь  в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. 

Зайняв ІІ місце та буде брати участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. 

Успіхів Вадиме!!!


середа, листопада 29

Чорна сповідь моєї держави

 У період з 24.11.17 по 28.11.17 у Виповзькому НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» було проведено ряд заходів з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, які були спрямовані на донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років. Класні керівники та класоводи на протязі цього періоду провели класні виховні години: «Вогник свічки на моїм вікні» (1 клас), «Голодомор 1932-1933 рр.» (2-4класи), «Мій край – моя історія жива» (3 клас), «Голодна Голгофа 33-го» (5 клас), «Голодомор 1932-1933років на Київщині» (6 клас), «Голодомор 1932-1933років геноцид українського народу» (8-9 класи). Вчителем історії та бібліотекарем були оформлені тематичні виставки історичної, художньої та документальної літератури у бібліотеці та фойє школи за темами: «Минуле стукає в наші серця», “Не забуваймо незабутнє”.У п’ятницю педагогом-організатором було проведено тематичну лінійку «Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України».


неділя, листопада 5

Участь у тренінгу в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти"

 04.11.2017 відвідала тренінг в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» з теми «Формування громадянських та соціальних компетентностей учнів на предметах суспільно-гуманітарного циклу: від знань до дій».


Маса приємних емоцій))) Вдячна Тренерам Ользі Боярчук та Людмилі Микитюк за чудовий день те величезний кейс )))

понеділок, жовтня 30

Герої серед нас. Доля переселенців.


 Святченко Кристина, учениця 8 класу взяла участь у Обласній пошуковій акції «Герої серед нас: сучасні захисники України», номінація "Доля переселенців"



субота, жовтня 28

День визволення України

 Указом Президента України від 20 жовтня 2009 року з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні, 28 жовтня було проголошен Днем визволення України від фашистських загарбників.

27 жовтня 2017р в Виповзькому НВО було проведено ряд заходів, щоб відати  данину пам’яті воїнам, які загинули в боях за звільнення України, і мирним жителям, що постраждали від дій нацистських окупантів.


субота, жовтня 14

14 жовтня - 75 років з часу створення Української повстанської армії

 14 жовтня прийнято вважати днем заснування Української Повстанської Армії, яка була створена наприкінці 1942 року за рішенням політичного проводу ОУН для захисту мирного населення України від знущань німецької окупаційної влади. Впродовж понад 10 років ця багаточисельна військова сила потужно протистояла німецьким і радянським каральним військам.


вівторок, травня 9

День пам’яті і примирення та День Перемоги

 Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Напередодні Дня Перемоги, вшановуючи пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни, у НВО відбулися традиційні заходи, присвячені перемозі у війні. 8 травня відбулися уроки мужності  присвячені пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.  Під час проведення заходів, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні дні. Відбувся мітинг-реквієм «Я пам’ятаю, я пишаюсь», на якому поділилися спогадами, які зібрали у  своїх  рідних про важкі часи війни, про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про  нелегке життя в тилу.Учені  читали вірші, присвячені 9 травня. Пройняті смутком вірші дали змогу учням поринути в важку епоху війни. Шкільне самоврядування виготовило власноруч вітальні листівки до Дня Перемоги та рознесло  їх жителям с.Виповзки..  У школі  пройшла виставка плакатів «Подвигу житз війни.и вічно». У шкільній бібліотеці протягом травня буде діяти  виставка «Вклонімося великим тим рокам!».

Учні вирушили до меморіалу Невідомому солдату, де  поклали квіти та вшанували  хвилиною мовчання тих, хто не повернувся

понеділок, березня 20

100 років Української революції

 Українська революція 1917–1921 років розпочалася в умовах революційних потрясінь, які охопили Російську імперію у березні 1917-го. Ключовим її рушієм був український народ і його політична еліта, що еволюціонувала від ідей політичної автономії та федерації до усвідомлення власної державної незалежності.              

Революція була явищем загальноукраїнським. У всіх регіонах розвивався національний рух, створювалися та діяли українські органи влади, політичні партії та громадські інституції, відроджувалася культура.

Цікаво, що термін “Українська революція” був уведений в обіг самими учасниками подій. Це визначення є в працях Михайла Грушевського, Володимира Винниченка, Симона Петлюри, Дмитра Дорошенка та інших діячів доби. Радянська історіографія старанно викорінювала цю дефініцію та поширювала свої поняття – “Велика Жовтнева соціалістична революція” та “Громадянська війна”. Усе, що не вписувалося в рамки “генеральної лінії партії”, подавалося як “контрреволюційне” та “буржуазне”. Проте, тим часом українські історики в діаспорі досліджували Українську революцію 1917–1921 років. Їх роботу продовжили вітчизняні науковці в незалежній Україні.



понеділок, лютого 27

Юні екскурсоводи

 Учні Виповзького НВО « ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ» створили роботу для участі у обласному конкурсі «Юні екскурсоводи». Учні 8 класу записали відео-презентацію віртуальної екскурсії "Шкільний музей. Історія рідного краю." під керівництвом вчителя історії Воронюк В.М. Із віку до віку, із покоління в покоління переповідається історія держави, окремих її регіонів, сіл. Віками складалася й передавалася від діда-прадіда до дітей-онуків історія кожного роду. Та чи знаємо ми її?Мета роботи — систематизувати наявний фактичний матеріал з історії села, висвітлити його історію від найдавніших часів до сьогодення.



Учні Виповзького НВО « ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ» створили роботe для участі у обласному конкурсі «Юні екскурсоводи». Учні 8 класу записали відео-презентацію віртуальної екскурсії "Шкільний музей. Історія рідного краю." під керівництвом вчителя історії Воронюк В.М. Із віку до віку, із покоління в покоління переповідається історія держави, окремих її регіонів, сіл. Віками складалася й передавалася від діда-прадіда до дітей-онуків історія кожного роду. Та чи знаємо ми її?Мета роботи — систематизувати наявний фактичний матеріал з історії села, висвітлити його історію від найдавніших часів до сьогодення.


понеділок, лютого 20

Вшанування подвигу ««Герої Небесної Сотні»

 20 лютого 2017р. в Виповзькому НВО «ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» пройшла лінійка-реквієм до вшанування подвигу ««Герої Небесної Сотні». Як це відбувалось». Захід розпочався кліпом «Павло Табаков - Небесну Сотню, Господи, прийми». Діти тримали в руках портрети загиблих, утворивши алею слави по якій урочисто під пісню «Гей плине кача…» було пронесено Держаний прапор України. Під час лінійки запалено свічу пам’яті. В кінці заходу всі учні зачитали молитву: « Молюся за Тебе моя Україно, за кожного батька, за кожного сина, за кожною матір, за кожну дитину я Бога прошу – збережи Україну! Страшною порою не дай їм загинуть! Хай наші молитви до Бога полинуть! Нехай Він злобу у серцях наших спинить! Молюсь, щоб людина почула людину, щоб син пожалів батька іншого сина, щоб мирною знову стала країна – я Бога прошу – збережи Україну!»



В фойє школи оформлено тематичну виставку «Пам’ять про героїв стукає в наші серця».

В музейній кімнаті Виповзького НВО організовано перегляд музейної експозиції «Євромайдан» та документальних фільмів присвячених історичним подіям в Україні під час Революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014року).

четвер, січня 26

День Соборності

 Скажу, брати, вам наостаннє

Що сила наша лиш в єднанні,

Єднаймось, браття українці,

Щоб не загинуть поодинці

Такими словами  розпочалась 23 січня у Виповзькому НВО загальношкільна лінійка присвячена Дню Соборності України. 22 січня 1919 року збулось одвічне прагнення нашого народу – вперше за 800 років об’єднались Захід і Схід України. Ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців,  навіки залишатиметься непорушною. 



вівторок, січня 3

Вітаєм Ярмоленка Олександра з ІІ місцем МАН

 21 та 22 грудня 2016 р. працівниками Будинку дитячої та юнацької творчості Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації, на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди», було проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. У рамках конкурсу було організовано роботу 16-ти секцій у 7-ми наукових відділеннях (25 робіт), що дало змогу представити значну кількість робіт юних дослідників з різних сфер наукового знання. Одним з найважливіших та найвідповідальніших етапів змагання є захист науково-дослідницьких робіт. Він дає змогу виявити рівень самостійності дослідження та особистий внесок у нього автора, глибину володіння учнем матеріалом і вміння аргументувати власну точку зору. Цьогорічний захист пройшов на високому організаційно-методичному та науковому рівні. Це стало можливим завдяки, перш за все, авторитетному та компетентному журі, до складу якого увійшли викладачі університету та методисти районного методичного кабінету відділу освіти Переяслав-Хмельницької РДА.

Учень 8 класу Виповзького НВО Ярмоленко Олександр під керівництвом вчителя історії Воронюк В.М. приймав участь та посів ІІ місце. Тема його роботи "Герої творять дійсність. Ярослав Потапенко"